نمایش گستر
نمایش گستر
رفقای بد
نشان کردن
نپسندیدمپسندیدم
Loading...

درباره رفقای بد

داستان انیمیشن :

در دنیایی که انسان‌ها و حیوانات انسان‌نما در کنار هم زندگی می‌کنند، گروهی از حیوانات جنایتکار به نام‌های آقای گرگ، آقای پیرانا، آقای مار، آقای کوسه و خانم رتیل برای جلوگیری از گذراندن دوران زندان، توافقی را انجام داده‌اند. هنگامی که با آقای گرگ شروع به لذت بردن از این سبک زندگی جدید می‌کنند، یک شرور جدید ظهور می‌کند.

توضیحات انیمیشن :

یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای کمدی دزدی آمریکایی است که توسط دریم‌ورکس تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده‌است. کارگردانی آن را پیر پریفل (در اولین کارگردانی فیلم بلند خود) بر اساس فیلمنامه‌ای از ایتان کوئن و هیلاری وینستون، براساس مجموعه کتاب‌های کودکان به همین نام توسط آرون بلیبی، که به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کند، ساخته شده‌است. صداپیشگان سم راکول، مارک مارون، کریگ رابینسون، آنتونی راموس، آکوافینا، ریچارد آیواد، زازی بیتز، لیلی سینگ و الکس بورستاین در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نکته قابل توجه :

این انیمیشن دارای 6 دوبله متفاوت می باشد دوبله اول ” دوبله آوای جاودان ” دوبله دوم ” دوبله اختصاصی ” دوبله سوم ” دوبله تصویر دنیای هنر ” دوبله چهارم ” دوبله استودیو آواژه ” دوبله پنجم ” دوبله موسسه سورن ” و دوبله ششم ” دوبله فانوس خیال ” می باشد.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران رفقای بد

کارگردانان رفقای بد

دیدگاه‌های رفقای بد