IMG_20210831_023435_276_preview_rev_1
پاندای کونگ فوکار
نشان کردن
1 ستاره منفی1 ستاره مثبت
Loading...

درباره پاندای کونگ فوکار

داستان انیمیشن :

داستان در چین باستان رخ می‌دهد؛ یک پاندای غریبه و تنبل به نام پو آرزو دارد که استاد کونگ فو شود. هنگامی که پیش‌بینی می‌شود یک جنگجوی خطرناک (تای‌لانگ) از زندان می‌گریزد؛ جشنی برپا می‌شود تا جنگجوی اژدها در آن برگزیده شود. پس از رخدادهایی پو به عنوان جنگجوی اژدها برگزیده می‌شود. استاد شیفو ابتدا سعی می‌کند این پاندا را به علت تنبلی از جنگجوی اژدها بودن منصرف کند و در این کار گروه پنج آتشین که شاگرد اگوی هستند(افعی، ببری، میمون، مانتیس و لک لک) به استاد کمک می‌کنند اما بعداً منصرف می‌شوند و وی را آموزش می‌دهند طوری که تای‌لانگ را نیز شکست دهد و بعد از چند روز جنگ بالاخره پو تای لانگ را شکست داد.

توضیحات انیمیشن :

فیلم انیمیشنی کمدی ووشیا اکشن پویانمایی رایانه‌ای سه بعدی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۸ می‌باشد که توسط جان استیونسن کارگردانی شده‌است. این فیلم اولین قسمت از مجموعه پاندای کونگ‌فوکار است. پس از آن دنباله‌هایی برای این پویانمائی ساخته و اکران شد.

عوامل دوبلاژ : ( استودیو گلوری انترتیمنت )

مهرداد رئیسی (مدیر دوبلاژ)، حامد عزیزی، رهبر نوربخش، اعظم چوبدار، هومن خیاط، علیرضا طاهری، ساناز غلامی، محمدرضا صولتی، کیوان عسگری، وحید رونقی و مهرداد رئیسی

نکته قابل توجه :

دوبله این انیمیشن از از استودیو گلوری انترتیمنت دریافت شده است، در صورت تمایل جهت حمایت از استودیو گلوری انترتیمنت میتوانید با مراجعه به وبسایت ” گلوری تون ” هزینه ای را برای حمایت پرداخت کنید.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران پاندای کونگ فوکار

کارگردان پاندای کونگ فوکار

دیدگاه‌های پاندای کونگ فوکار