نبرد با تایتان

نبرد با تایتان

attack on titan
امتیاز کاربران امتیاز داده نشده
: 8.9
مناسب برای سنین بالای 13 سال
نشان کردن
1 ستاره منفی1 ستاره مثبت
Loading...

درباره نبرد با تایتان

خلاصه داستان :

داستان، حول اِرن یِگِر (Eren Jaeger)، خواهرخوانده اش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشینا (Shiganshina)توسط تایتان‌ها، مادر اِرن بدست یک تایتان کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام مادرش را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به دسته دیده‌بانی(Scout Regiment) ملحق می‌شوند تا تایتان‌ها را از بین ببرند.

توضیحات انیمیشن :

یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده‌است. این مجموعه از ۹ سپتامبر ۲۰۰۹ در مجله بساتسو شونن منتشر می‌شد و در ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ با ۳۴ جلد و ۱۳۹ قسمت پس از ۱۱ سال به اتمام رسید. خلاصه داستان این است که قرن‌ها پیش انسان‌ها توسط غول‌هایی به نام تایتان تا مرز نابودی پیش می‌روند. انسان‌های باقی‌مانده برای حفاظت از جان خود دیوارهای بلندی می‌سازند و به مدت ۱۰۰ سال درون این دیوارها در امنیت کامل به سر می‌برند تا زمانی که یک تایتان غول آسا پدیدار می‌شود و دیوار را خراب می‌کند.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران نبرد با تایتان

فصل های نبرد با تایتان

قسمت 1

در حالی که مارلی برای خاتمه دادن به یک جنگ چهار ساله با ائتلاف خاورمیانه می جنگد ، گروهی از نامزدهای جنگجو در خط مقدم برای جانشینی زره ​​پوش تیتان با یکدیگر رقابت می کنند.

قسمت 2

اگرچه خوشحالیم که جنگ به پایان رسیده است ، اما هر دو جنگجو الدیان و مارلی متوجه می شوند که هیچ یک از آنها آینده ای ندارند مگر اینکه

قسمت 3

رینر با یادآوری آنچه او را وادار به تبدیل شدن به یک جنگجو بودن می کند و

قسمت 4

یک سرباز مجروح به نام کروگر، از فالکو درخواست می کند که از جانب او،

دیدگاه‌های نبرد با تایتان